Покатушки в буковеле

Вчера вернулся из Буковеля. Катались два дня (второй день больше фотографировал, чем катался). Сегодня еле встал с кровати, все тело ламает, болит каждая мышца)) Погода немного подвела (в плане фотографий), по закону подлости первый день катания было синее небо и красивые тучки, а на второй день, когда на свой страх и риск взял в рюкзак фотоаппарат и два объектива, небо в основном было затянутым серой пеленой. Но кое-что снять все же удалось. Кстати, на заглавном снимке не я, я на предпоследнем фото на борде.

6 комментариев

 • monax:

  Туалет шикарний.)))))

 • time:

  Здорово отдыхаешь.. =)

 • Smit Smit:

  Спасибо, стараюсь)) Кстати, после отключения подписки и установки плагина против спама, два этих самых спама таки пролезло. Значит нужно еще что придумать.
  **
  Поставил еще один плагин, посмотрю теперь.

 • chuk:

  Фотки, як завжди шикарні. Як успіхи з бордом?
  І доречі чому так мало людей на схилах? Це будній день чи реакція на нові ціни?

 • Smit Smit:

  Дякую. На рахунок людей, то в мене стокова привичка, знімати так, шоб поменше людей було в кадрі, і всі спинами))) Насправді людей було дуже багато, хоча і будні дні. Зранку з 7.00 до 9.00 (коли діють знижки на спуски і прокат) були довжелезні черги, до сотні людей біля кожної каси. На самих популярних спусках тоже назбирувались величезні черги (в одній хвилин 20 стояв).
  З бордом потихеньку просувається, шкода шо дуже рідко їжджу і навчити нема кому, приходиться до всього доходити самому. Але цього разу за два дні зробив дуже великий прорив вперед. Навіть навчився слаломного спуску))) Обкатав майже всі траси (з них дві чорні).

 • Oleh:

  був там, так не хотілося повертатись до дому

Оставить комментарий

Интересно? подпишись!