Восьмимартовкие суши

Вчера в честь праздника решил приготовить жене суши (к романтическому ужину). Готовил первый раз, перед этим обратившись к всемирному разуму и постигнув все тонкости этого японского кулинарного шедевра. Получилось неплохо, даже очень неплохо (я про вкус). Приготовил хосёмаки (тонкие роллы), футомаки (толстые роллы), сякамаки (роллы наизнанку) и нигири-суши. Чего одни названия стоят)))

К полноценной фотосессии у меня не было всех атрибутов — красивых палочек с подставками (уже едут из Китая), мисочек для соевого соуса, дощечки для выкладывания суши. Да и готовилось это всё не для фото, а для романтического ужина. Так что в этот раз я практиковался в приготовлении ну и сделал несколько пробных снимков. В скором хочу еще раз основательно обработать эту тему.

8 комментариев

 • Суши это класная тема! 🙂 В принципе, я вообще фанат морепродуктов, поетому суши для меня одно из любимых лакомств. 🙂

 • chuk:

  Дякую за цей пост. Я від недавнього часу (як тільки змінив постійне місце проживання) став великим шанувальником японської кухні.
  Як таке можна приготувати? Знаю, що зараз багато хто це пробує робити дома, але для мене це космос. Я поки віддам перевагу суши-барам. Думаю краще за самих японців, які це роблять все своє життя, я точно не зроблю 🙂
  Правда, судячи з фото, в тебе окрім таланту фотографа, присутній ще талант кулінара)))

 • Smit Smit:

  Зараз в інтернеті куча майстер-класів з приготування суші, в магазинах можна купити всі необхідні інгредієнти (починаючи від риса і закінчуючи рисовим оцтом). Тому приготувати суші самому вдома при певних кулінарних навиках (а вони в мене присутні, готую з дитинства) не дуже і складно. Основним інгредієнтом справжнього японського суші є морепродукти першої свіжості. І майже всі вони їдяться сирими. В нас свіжу рибу дуже тяжко купити, тому приходиться втішатися слабосоленим лососем, ікрою і т.д.
  Але, звичайно, японці викликають повагу своєю прискіпливістю і ретельністю у всьому, що вони не робили б. Тільки рису для суші треба було приділити біля години уваги, обмахуючи його опахалом, просушуючи на рушничку…

 • Николай:

  Я тоже 8 марта готовил суши. http://500px.com/push23/blog/2105 Жаль только что роль посуды для соуса выполняла пепельница 🙂

 • Smit Smit:

  У вас, я вижу, поразнообразней начинки)) У меня стандартно было — икра, лосось, манго, огурец.

 • Алёна:

  Молодец, жене наверное было приятно. А у нас наоборот, я готовлю мужу суши, так как сама их не люблю, мне нравится запах и вид, но никак не научусь сивит кушать (нори)

 • varjat varjat:

  Так. Стоп. Я непоняв… Як це: «не было всех атрибутов»?!? а ти у «нас» дивився? 😉

 • Smit Smit:

  Я у вас все і купував. Маю на увазі що не було нормальних палочок (в вас одноразові), мисочок під соус (в вас з ієрогліфами, не канає), дощечки, на яку викладаються суші. Палочки вже прийшли, з Японії)) Добре що встигли відправити до землетрусу))

Оставить комментарий

Интересно? подпишись!